Statistika
Dərc olunub: 14 aprel 2015 Baxış sayı: 2421






BİLİK KÖRPÜSÜ HAZIRLIQ VƏ REPETİTORLAR MƏRKƏZİNİN ABİTURİYENTLƏRİNİN ALİ MƏKTƏBLƏRƏ QƏBUL NƏTİCƏSİ.

Adı və soyadı

Bitirdiyi orta məktəb

Qəbul olunduğu ali məktəb

Məmmədov Teymur 37 ADAU Menecment (alman proqramı üzrə)
Məhərrəmi Şamama 37 Slavyan Universiteti Tərcümə (İngilis-çex)
Məmmədov Urfan 37 GDU İqtisadiyyatın Hüquqi Tənzimlənməsi
Məmmədova Günay 37 GDU İnformatika
Musayev Vüqar 37 ADAU Menecment (alman proqramı üzrə)
Quliyev İsmayıl 37 ADAU Ümumi İqtisadiyyat
Bağırova Əfsanə 37 GDU İnformatika
Məmmədov Afət 37 AMİ İbtidai təhsilin metodikası
Paşayeva Aynur 37 AMİ İngilis dili
Hacıyev Vasif 37 ADAU Menecment
Qafarov Məhəmməd 37 ADAU Menecment (alman proqramы üzrə)
Quliyeva Xanım 37 ATU Turizm, sosial mədəni servis
Məmmədova Nərgiz 37 GDU Riyaziyyat, informatika
Məhərrəmi Aytac 37 GDU Tarix-Coğrafiya
Zülfüqarov Əhməd 37 M Aviasiya A. Aviasiya Təhlükəsizliyi
Zeynalova Gülsüm 37 AMİ İngilis dili
Xəlilova Ayşən 37 BDU Kitabxanaşunaslıq
Qənbərov Aytən 37 GDU təsviri incəsənət
Hüseyinzadə Aytac 37 Az Əmək və Sosial MA Sosial iş
Məmmədova Miranə 33 GDU İbtidai sinif
Həsənova Zərqələm 33 GDU Tarix
Abdullayeva Gülnar 33 ADAU Mühasibat uçotu və audit
Hüseynov Arzu 34 Texniki Universiteti İnformatika və Hesablama texnikası
Mustafayeva Vəfa 34 GDU Rus dili
Mahmudova Ülviyyə 34 ADAU Dünya Iqtisadiyyatı
Sadıqova Mənsurə 34 ADAU istehlak malların ekpertizası və marketinqi
Sadıqov Nicat 34 A Koorperasiya U iqtisadiyyat
Əliyeva Ziyafət 34 Bakı Slavyan U. Dil və ədəbiyyat (rus dili üzrə)
Həsənov Cavid 26 GDU Regionşunaslıq
İbrahimov Elçin 26 GDU Tarix
Zeynalova Familə 26 GDU Azərbaycan dili və Ədəbiyyatı
Medvedyeva Svetlana 26 BDU Hüquqşunaslıq
Rzayev Rəşad 26 GDU Cografiya
Məmmədov Elturan 26 ADAU Ümumi İqtisadiyyat
Muradov Rahil 26 ADAU Menecment
Muradov Əli 26 GDU Tarix-Coğrafiya
Zeynalova Mehbarə 26 Bakı Slavyan Universiteti, rus dili
Həqiqi Arzu 26 GDU Mühasibat
Nuriyev Tural 26 GDU Tarix
Muradlı Əliş 26 ADAU Maliyyə
Əliyev Teymur 26 ATU Marketiq
Yolçuyeva İlahə 26 AMİ xarici dil -ingilis
Əhmədova Lalə 26 AMİ filalogiya
Şərifova Arzu 26 ADAU istehlak malların ekpertizası və marketinqi
Muradova Aytən 26 GDU kimya biologiya müəllimliyi
Əliyeva Xəyalə 26 GDU fizika müəllimliyi
Nəsibova Şəhla 17 ADU İngilis dili
Pənahov İlkin 17 ADAU Ümumi İqtisadiyyat
Ələsgərov Səməd 17 GDU İqtisadiyyatın hüquqi tənzimlənməsi
Qasımov Zaur 17 ADAU Aqro mühəndislik
Quliyev Tural 17 ADİU Biznesin Təşkili
Quliyeva Nigar 17 AzTU İnfomasiya sistemləri
Qasımov Elnur 17 GDU Fizika
Məmmədova Həcər 17 GDU Kompyuter müəllimi
Məmmədov Namiq 17 ADAU Mühasibat uçotu (audit)
Məmmədova Məlahət 17 Gəncə Dövlət Universiteti
Məmmədova Jalə 17 AMİ Filologiya
Nemətzadə Tural 17 Texniki Universitet, Sənayenin təşkili
Pənahlı Nəriman 17 ADAU Menecment
Əhmədov Ayaz 17 BDU Hüquqşünaslıq
Fərhadoğlu Zakir 17 BDU Beynəlxalq münasibətlər
Şirinov Orxan 17 ADAU İqtisadiyyat
Alıyev Eltac 17 ADAU Maliyyə
Ələkbərova Rəvanə 17 GDU İngilis d
Məmmədova Rufanə 17 B Biznes U dövlət və bələdiyyə idarəetməsi
Səfərov Cəlal 17 GDU Sosial iş
Ələkbərova Çinarə 17 GDU Az d və ədəb m
Ələsgərli Tusi 17 GDU alman d xarici d
Babayeva Dilarə 17 GDU tarix m
Xayradze Səbinə 17 AzTU Metrologiya standartlaşma və sertifikasiya mühəndisliyi
Məmmədov Əliş 17 Ali Hərbi Akademiyası
Ələkbərov Əhməd 17 ADAU İnformasiya texnologiyasi
Məmmədova Günay 17 A İqtisad U İqtisadiyyat
Nemətzadə Sona 17 Az Tibb Universiteti Müalicə işi
Purbayram Şamayıl 20 GDU Azərbaycan dili və Ədəbiyyatı
Məmmədova Aygün 20 ADAU Menecment (alman proqramı)
Babakişiyev Cəmşid 20 ADİU İqtisadi kibernetika
Yaqubov Qulam 20 ATU Telekomunikasiya
Hüseynova Könül 20 ADAU Yer quruluşu və torpaq müfəttişliyi
Hüseynov Pərvin 20 GDU Biznesin idarə edilməsi
Muradov Gülarə 20 ADAU maliyyə
Xəlilzadə Səddam 20 GDU Tarix müəllimliyi
Hüseynov Hüseyn 20 ADAU Aqro mühəndislik
Əliyev VÜqar 21 AzMU fransız dili
Qocayeva Lalə 29 GDU İngilis dili
İsgəndərov Vusal 29 ADPU Defektologiya
Əliyeva Gülnarə 29 GDU Fizika
Albabayeva Vəfa 29 GDU Tarix
Nəbiyev Fariz 29 ADAU istehlak malların eksp. və marketinqi
Aslanov Zaur 29 GDU Tarix
Xudaverdiyeva Səbinə 29 GDU kim bio müəllimliyi
Əliyeva Nuriyyə 29 AzTU Sənayenin təşkili və idarə olunması
Xudaverdiyeva Səkinə 29 ADAU Baytarlıq
Əsgərov Pərviz 21 GDU Tarix müəllimliyi
Hüseynova Ayişə 21 GDU Az və ədəb müəllimlik
Əsgərova Sevda 21 GDU xarici dil müəllimliyi ingilis
İmamverdiyeva Səbinə 22 AMİ filalogiya
Məmmədov Mirqənbər 23 ADAU istehlak malların eksp. və marketinqi
Hüseynov Elnur 10 ADAU İqtisadiyyat
Zeynalov Əlibəy 10 GDU TArix
Verdiyev Əlrəhman 10 ADAU Menecment alman üzrə
Sadıxov Rauf 11 GDU xarici dil (fransız)
Rəhimova Əfsanə 11 GDU fransız dili
Rzazadə Vüsalə 13 GDU Psixalogiya
Məmmədova Aytən 16 ADAU Dizayn
Vəliyev Ruslan 14 Az Texniki U
Tağıyeva Nərmin 14 A Tibb U Müalicə işi
Hüseynova İlahə 18 GDU tarix müəllimliyi
Zeynalov Fuad 18 GDU biznesin idare edilməsi
Orucov Seymur 18 BDU Yer qurluşu, torpaq və şəhər kadastırı
Sarıyeva Leyla 18 ADAU Baytarlıq
Zeynalova Təranə 19 BDU Urdu dili
İsmayılov Məhəbbət 19 ADAU Menecment
Duqi Aynurə 19 GDU Kompyuter Müəllimi
Quliyeva Dilarə 19 Kooperasiya İqtisadiyyat
Kazımova Jalə 19 ADAU biologiya
Hüseynova Çinarə 19 GDU Riyaziyyat m
İmamverdiyeva Leyla 19 ADU Xarici dil (İngilis d)
Hüseynov Ruslan 19 A Texnalogiya U. Dizayn
Bəxtiyarov Bəxtiyar 44 ADAU İstehlak mallarının keyfiyyət eksp.
Mürsəliyeva Aytac 44 GDU Az və ədəb m
Əliyeva Firuzə 44 ADAU Su bioehtiyatları və akvobitkilər
Süleymanlı Aytac 40 GDU Kimya
Abbaslı Orxan 40 Milli Aviasiya Akademiyası
Vəliyev Tural 40 GDU muhasibat uçotu və audit
Vəliyeva Jalə 40 GDU tarix coğrafiya
Vəliyeva Gülnar 40 GDU təsviri incəsənət
Əliyeva Aygül 40 GDU Təsviri incəsənət müəllimli
İsgəndərov Ramil 42 ADAU İstehlak mallarının keyfiyyət eksp
Zamanlı Tural 42 ADAU Mühasibat uç
Hüseyinəliyeva Səma 43 GDU xarici d ingilis
Hüseynov Hikmət 43 ADAU Aqromühəndislik
Səfərova Könül 46 ADAU istehlak malların ekpertizası və marketinqi
Məhərrəmova Türkay 46 ADAU Dünya iqtisadiyyatı
Məmmədova Türkan 30 GDU xarici dil
Muradova Aygün 32 ADAU İqtisadiyyat
Əliyev Sərxan 32 ADİU Kommersiya
Kazımov Rahid 32 Föqalada Hallar Nazirliyi yanğın,təhlükəsizlik
Bəkirov Yahya 32 AzDAU Aqromühəndislik
Talıbova Aytac 32 AzTU Marketinq
Hüseynova Elvira 31 ADAU Ekanomika
Abbasova Nuranə 31 ADAU Balıqçılıq və balıqçılıq təsərrüfat işi
Musayeva Sevda 31 GDU x/d müəllimliyi ingilis dili
Məmmədova Sayalı 36 ADAU baytarlıq
Əliyev Abbas 36 Daxili qoşunların Akademiyası
İsgəndərova Gültəkin 39 ADAU əczaçılıq
Əhmədov Ballı 39 ADAU aqronomiya
Astanov Ceyhun 39 Türkiyə Van U stamatoloq
Verdiyev Əmiraslan 39 BDU Regionşünaslıq (Türkiyə üzrə)
Yusibov Sənan 39 A Tibb U Müalicə işi
Musayev Fariz 39 AzTU Biznesin idarə olunması
Qasımova Aysel 39 ADAU Biznesin idarə edilməsi
Talıbova Firuzə 39 GDU İbtidai sinif müəllimliyi
Zakirova Sevil 39 Az Tibb Universiteti Müalicə işi
Pənahova Lalə 27 Tusi adına AD pedaqoji U. fortepiano
Cənnətova Aynurə 27 İqtisad Universiteti
Nəsibova Aytən 27 İqtisad Universitet
Məmmədov Rafiq 27 ADAU Maliyyə
Verdiyev Fərid 27 ADAU İqtisadiyyat
Hüseynov Amin 27 AD İqtisad U Sənayenin təşkili və idarə olunması
Paşayeva Nərmin 27 GDU Fizika müəllimliyi
Əfəndiyeva Fəridə 28 AzTU Menecment
Məmmədova Xəyalə 5 BSU Beynəlxalq əlaqələ
Məmmədov Sahib 5 ADAU Menecment
Mehdiyev Elnur 5 Texnalogiya universiteti, Menecment
Heydərli Samirə 5 A Dillər U İngilis d
Nadirov Şirin 5 GDU turizim və otelçilik
Kərimova Leyla 5 ADAU marketinq
Abbasov Orxan 6 ADAU İqtisadiyyat
Əliyeva Elnarə 6 GDU fizika müəllimliyi
Bağırov Fikrət 6 A Koorporasiya U Menecment
Abbasova Aysel 6 GDU Təhsildə sosial və
Bayramov İlkin 6 ADAU Marketinq
Bağırzadə Xanım 8 GDU xarici dil-alman
İsmayılov Müseyib 8 ADAU Marketinq
Heydərova Tacirə 41 AMİ İTPM
Hüseynova Türkan 3 GDU az d və ədəbiyyat
İsmayılova Aytəkin 3 GDU psixalogiya
Əliyev Arzu 3 A Texnalogiya U Metallurgiya mühədisliyi
Məmmədova Günel 3 A İqtisad U İqtisadiyyat
Qarayev Ülfət 2 ADAU Maliyyə
Quliyev Kənan 1 A Turizim U Turizm və otelçilik
Hüseynov Fəxri 1 Az Memarlıq və İnş.U İnşaat müəndisliy
Qarayeva Fizzə 1 Bakı Qızlar Universiteti Təhsildə sosial psixoloji xidmət
İbrahimov Kamran 4 M Aviasiya Akademiyası İqtisadiyyat və Hüqüq
Osmanova Aybəniz 4 Kooperasiya İqtisadiyyat
Ələsgərli Təhmasib 4 GDU tarix
Allahverdiyev Tural 4 Bakı Ali Neft Məktəbi Neft kimya
İsmayılov Elmir 4 Az Tibb U stomatologiya
Hacıyeva Jalə 4 ADAU informa. Texnalog. və sistemləri müəndisliyi
İsmayılov Eltun 4 AD Neft A Neft qaz qurğuları mühəndisliyi
Xoyluyeva Aygün 4 ADAU Əczaçılıq
Qurbanov Fatimə 4 AD İqtisad U Menecment
Abdıyev Kamran 4 GDU gənclərin hərbiyə qədər çaqırış və fiz.tərbiyə
İmanov Fəxri 4 A Texniki Universitet Maşın mühəndisliyi
Məmmədov Ayxan 4 GDU Riyaziyyat və informatika müəllimi
Məmmədova Aysel Bakı APU Biotexniki Tibbi Aparatlar
Qurbanov Azər Bakı ADNA Energetika
Həsənov Elvin Bakı Memarlıq və İnşaat Mühəndis
Aslanova Ləman Bakı ADİqtisad U maliyyə
İsmayılzadə Hüseyn Bakı ş. Xətayi r. 25 ADAU Dizayn
Quliyev Elsəvər Tovuz Memarlıq və İnşaat Nəqliyyat sistemi
Hacıyeva Aytən Tovuz AMİ Riyaziyyat və informatika müəllimliyi
İmamverdiyeva Sevda Tovuz Az Dövlət İqtisad U iqtisadiyyat
Həsənova Aysel Alabaşlı k. GDU Tarix və coğrafiya
Kazımov Xaqani Ziyadlı ADAU İqtisadiyyat
Allhverdiyev Xəyal Samux ADAU Menecment
Kazımova Şəbnəm Samux ADAU Biznesin idarə edilməsi
Həsənzadə Ənvər Samux ADAU Dövlət və bələdiyyə idarə etməsi
Qafarov Ömər Samux ADAU Yer üstü nəqliyyat vasitələri.müh.
Sarıyev Elnur Samux GDU Bədən tərbiyəsi və idman
Hüseynov Aqşin Samux ATU dizayn
Quliyev Mikayıl Samux ADNeftA informasiya texnologiyası
Kərimova Çinarə Samux GDU tarix
Ənnağıyeva Nigar Samux Slavyan Universiteti İngilis d müəllimliyi
Məmmədova Şəlalə Samux GDU informatika muəllimliyi
Allahyarova Aytəkin Samux A Texnalogiya U İstehlak malların ekpertizası və marketinqi
Əliyev Vüsal Samux A Texnalogiya U istehlak malların ekspertizası və marketinqi
Quliyev Cavid Samux A Texniki U elektrik mühəndisli
Nəsibli Əsmər Samux A MÜəllimlər U İbtidai sinif müəllimliyi
Məmmədov Qafqaz Samux A Texniku U Silah və silah sistemlərinin istehsalı texnalogiyası
Nəbiyeva Telli Samux BDU kitabxanaçılıq və informasiyası
Quliyeva Sənanə Samux GDU fizika müəllimliyi
Əliyeva Aysel Samux AMİ İbtidai sinif
Kazımova Tükəzban Samux AMİ İbtidai sinifmüəllimliyi
Məhərrəmov Aynur Samux Az Texnalogiya U Marketinq
Məmmədov Zahir Samux ADAU Mühasibat uçotu və audit
Namazov Ruslan Samux GDU Sosial iş
Kazımova Xoşqədəm Samux GDU Fizika müəllimi
Məmmədova Aytəkin Samux A Texnalogiya U İnformasiya tex.
Abdullayeva Sevinc Samux Odlar Yurdu Beynəlxalq münasibətlər
Abdullayeva Xəyalə İnstut q. o.m ADAU informasiya texnologiyaları
Əliyev Rəşad Samux GDU tarix coğrafiya müəllimliyi
Nəsibli Fariz Samux ADAU Menecment Alman üzrə
İsmayılova Nərgiz Samux GDU musiqi müəllimliyi
Abdullayev Şəhanə Samux ADAU Biznesin idarə edilməsi
Bədəlova Həqiqət Samux İnstitut q. GDU təsviri incəsənət müəllimliyi
Abbasova Rəqsanə Samux Az İctimai siyasi U filalogiya
Namazova Nərgiz Samux ADAU biologiya
Fərmanlı Zaur Samux Ali hərbi məktəb Daxili işlər nazirliyi daxili qoşunlar
Abbasova Rəqsanə Samux GDU Az d. və ədəbəbiyyat m.
Məhərrəmova Günay Samux (poylu k.o.m) GDU Kimya və Biologiya müəllimliyi
Məmmədov Qeyrət Samux (poylu k.o.m) ADAU Ekalogiya
Aslanov Oruc Samux (Alıuşağı k.o.m) Mingəçevir kolleci
Qurbanov Kamran Samux (karayeri qəs 1) GDU Turizm və otelçilik
Hənifəyev Elnur Samux (şəhriyar k.o.m) AzDNA Geologiya mühəndisliyi
Əliyeva Günay Samux 1saylı litsey mək BDU Hüquq
İsrafilova Günay Samux 1saylı litsey mək BDU Kitabxanaçılıq
Kazımova Aytac Samux 1saylı GDU xarici dil müəllimliyi ingilis
Quluzadə Nuranə Samux r Sarıqamış k.o.m GDU İnformatika
Süleymanova Püstəxanım Samux r sarıqamış ADAU Menecment
Mahmudova Aytac Samux r 2saylı ADAU Mühasibat uçotu və audit
Abbasov Nihat Samux r 2saylı GDU Tarix coğrafiya müəllimliyi
İsmayılov Fərid Samux r 1saylı o.m ATU Menecment
Qarayev Rəşad Samux r Hacallı k.t.o.m BDU Tarix
Cəmilov Kamil Samux r. Yenikənd t.o.m GDU bədən tərbiyəsi
Fərzəliyeva Əfsanə Samux r.Qırmızı samux k.o.m ADAU Biznesin idarə edilməsi
İsgəndərova Aytən Şəmkir BDU Biologiya müəllimliyi
Abdullayeva Lalə Şəmkir A Dillər U xarici d (ingilis d)
Bağırova Amalya Şəmkir GDU Riyaziyyat
Vəliyeva Ləman Şəmkir ADAU
Abbasov Vüsal Şəmkir Mingəçevir Turizm İnstitutu
Əliyeva Əfsanə Şəmkir GDU Fransız dili
Ələkbərova Günay Şəmkir GDU fizika müəllimliyi
Eyyubova Ramilə Şəmkir Az Dillər U filalogiya
Mehdiyev Mehman Şəmkir GDU riyaziyyat müəllimliyi
Quliyeva Nargilə Şəmkir Xəzər U Biologiya m
Tağıyeva Səkinə Şəmkir ray (qaralark.o.m) GDU Riyaziyyat müəllimliyi
Əliyev Elnur Şəmkir (qaralar k.o.m) ATU
Məmmədov Nurlan Şəmkir (Mahmudlu k.o.m) Bakı Slavyan U Beynəlxalq münasibətlər
Məmmədova Asiman Şəmkir r.Qaralar k.t.o.m BDU Riyaziyyat
Əsgərzadə Əmrah Şəmkir r. Çaykənd o.m ADAU Aqronumluq
Tağıyeva Səbinə Şəmkir r Qaralar k.t.o.m GDU Riyaziyat və informatika müəllimliyi
Əmiraslanov Nurlan Şəmkir r.Düyərli k.o.m Bakı Biznes Universiteti Bizesin idarə edilməsi
Əmiraslanova Zəhra Şəmkir r. Düyərli k.o.m GDU x/d müəllimliyi (rus dili)
Məmədov Səid Şəmkir r. C.Rüstəmov adına o.m. İ.M.Secenov adına Moskva Dövlət Tibb U . filialı -Müalicə işi
Ağayev Mehrac Tərtər ADAU biznesin idare edilməsi
Məmmədova Ramisə Göy-göl ADİU
Cəlilov Təbriz Göy-göl GDU İqtisadiyyat
Rəhimli Etimad Göy-göl A Neft A Sənayenin təşkili və idarə olunması
Rüstəmov Kamran Göy-göl BDU dünya iqtisadiyyat
Əhmədov Faiq Göy-göl GDU az d və ədəbiy. Müəllimliyi
Əhmədov Tural Göy-göl Az Müəllimlər U Təhsildə sosial-psixoloji xidmət
Əliyev Nicat Göy-göl ADAU İnformasiya texnologiyaları
Məmmədov Elvin N Göy-göl A Texnalogiya U Elektronika telekomnikasiya və radiotexnika mühəndisliyi
Quliyev Şahgəldi Göy-göl GDU Tərcümə
Qasımov Namiq Göy-göl GDU Sosial iş
Hüseynova Günay Göy-göl r. Şəhriyar k.t.o.m GDU Kimya və Biologiya müəl.
Bəhmənli Elgün Ağcəbədi ADAU Marketinq (alman)
Dərvişova Sevinc Aqstafa ADAU İnformasiya tex. və sis. mühəndisliyi
Mustafayeva Güllü Ağstafa A Pedaqoji U Riyaziyyat m
Əliyeva Pərvanə GDU İngilis dili
Əsədova Şahnaz Daşkəsən A Dillər U İngilis dili
Xıdırova Aytac Daşkəsən (A.Mürsəlov adına o.m) ADM və İU Sənətşünaslıq
İsmayılov Məzahir Daşkəsən r. H.Qasımov adına t.o.m ADPU Azərbaycan dili və Ədəbiyyat müəllimi
Abbasov Xətayi Goranboy GDU
Əliyeva Təhminə Goranboy GDU təsviri incəsənət müəllimliyi
İlyaslı Aygün Goranboy B Slavyan U filalogiya
Abdullayev Vüqar Goranboy A Texniki U Energetika
Abbasov Tural Goranboy ADAU Aqromühəndislik
Abbasova Aygün Goranboy ray qızıl hkənd 1N ADPedaqojiU Kimya müəllimliyi
Aydarov Nikolay Goranboy (rusboris k.o.m) AzDNeft A Ekalogiya mühəndisliyi
Kazımov Rauf Goranboy r. Tapqaraqoyunlu k.o.m Az D Neft Akademiyası.Dağ və mədən mühəndisliyi
Mahmudova Röya Goranboy r.Qaradağlar k.o.m GDU Kimya və Biologiya müəllimliyi
Xıdırov İlyas Goranboy r.3saylı o.m М.В.Ломоносов adına Moskva Dövlət U. Bakı filialı - Tətbiqi riyaziyyat
Ismayılov Rüstəm Gədəbəy Milli Aviasiya Aka. Proseslərin avtomatlaşdırılması mühəndisliyi
Məmmədəliyev Nail Gədəbəy Az Tex. U Menecment
Əsgərov Tural Gədəbəy BDU Regionşünaslıq
Abbasov Elşən Gədəbəy (Slavyanka k) AzDNeft A Kimya mühəndisliyi
Haqverdiyev Elmin Gədəbəy (Slavyanka k) AzDU Regionşünaslıq
Heydərova Leyla Kəlbəcər t.o/m GDU riyaziyyat
Quliyeva Səbinə Kəlbəcər t.o/m A Dillər U ingilis dili
Zeynallı Nərman Kəlbəcər 1saylı GDU Menecment
Eyvazlı Fərail Kəlbəcər t.o/m İqtisad Universiteti, Biznesin təşkili
Verdiyeva Günay Kəlbəcər 9 GDU biologiya m
Nəcəfov Zaur Kəlbəcər r 58 Sumqayıt DU Kimya mühəndisliyi
İmanov Röyal Kəlbəcər 8 AzTexU Dövlət və bələdiyyə idarəetməsi
Həsənov Mərdoğlan Kəlbəcər ray.1N o.m Polis Akademiyası
Orucova Zəhra Kəlbəcər (kolayır 88) ADMvəİU Sənətşünaslıq
Bayramova Aytac Kəlbəcər 10saylı AzDPedU Az və ədəb müəllimliyi
Əmirova Gülnar Kəlbəcər 9 GDU Sosial psixoloji xidmət
Əmrahov Orxan Kəlbəcər ADAU Biznesin idarə edilməsi
Həsənov Elmar Naftalan ADAU baytarlıq
Qurbanov Yahya ADİU iqtisadiyyat
İsmayılzadə Rizvan Idman akademiyası
Babayev Mirəli B Slavyan U Jurnalistika
Musayeva Günay A Dillər U ingilis dili
Məmmədova Rufanə 17 B Biznes U dövlət və bələdiyyə idarəetməsi
İbrahimova Ülviyyə Balakən ADPedaqoji U Kimya m
Əmirli Aygün Mingəçevir f. Şəki Bakı Dövlət Universiteti Riyaziyyat İnformatika
Rəhimova Ofeliya Mingəçevir f. 8 Bakı Dövlət Universiteti Kompyuter elmləri
Hacılı Nərminə Mingəçevir f. Havarlı Bakı Slavyan Universiteti Azərbaycan dili və Ədəbiyyat
Məmmədova Günel Mingəçevir f. 9 Mingəçevir Müəllimlər İnstitutu İbtidai təhsilinmetodikası
Əsəd Cavad Mingəçevir f. 4 Texniki Universitet Yerüstü nəqliyyat vasitələrinin mühəndisliyi
Musayev Məhəmməd Mingəçevir f. 2 Texniki Universitet Maşın mühəndisliyi
Hacızadə Nigar Mingəçevir f. 18 Azərb.Memarlıq və İnşaat Mexanika mühəndisliyi
Quliyev Tariyel Mingəçevir f. 18 Azərbaycan Universiteti Maliyyə
Salmanova Sevinc Mingəçevir f. 11 Mingəçevir Politexnik İnstitutu Kompyuter elmləri
Məmmədli Fərid Yevlax Mingəçevir Politexnik İnstitutu Ekologiya
Beydullayeva Gülnarə Mingəçevir f. 17 Aqrar Universiteti Menecment
Əlizadə Mehman Mingəçevir f. 4 Ukrayna Dövlət Universiteti Mühəndis
Əliyev Rəhman Mingəçevir f. 18 Azərbaycan Neft Akademiyası Neft-qaz mühəndisliyi
Mehdiyev Elçin Mingəçevir f. 10 C. Naxçıvanski adına Hərbi lisey
Məmmədova Telli Mingəçevir f. 10 Ağdam musiqi kolleci Musiqi nəzəriyyəsi
Kazımova Raziyə Mingəçevir f. 11 Şəki musiqi kolleciİnstumental i façılıq
Salamova Bəyim Mingəçevir f. 17 Bakı Kompyuter kolleciİnformatika müəllimliy i
Qənbərli Aysel Mingəçevir f. 7 Bakı Dövlət Sosial –İqtisadi Kolleci Bank işi
Rəsulova Ramilə Mingəçevir f. 11 Mingəçevir Turizm Kolleci Turizm və otelçilik
Ağakişiyeva Aygün Mingəçevir f. 15 Azərbaycan mMaliyyə-İqtisad Kolleci Bank işi
Zülfüqarı Vüqar Mingəçevir f. 18 Bakı Tibb Kolleci eczaçılıq
Məmmədov Niyamməddin Mingəçevir f. Yevlax Gəncə Dövlət Universiteti Sosial iş
İsazadə Lalə Mingəçevir f. 16 Mingəçevir Politexnik İnistitutu İqtisadiyyat
Abbaslı Rövşən Mingəçevir f. 4 Mingəçevir Politexnik İnistitutu Yerüstü Nəqliyyat Vasitələrinin Mühəndisliyi
Abbaslı Minirə Mingəçevir f. Oğuz Gəncə Dövlət Universiteti Mühasibat uçotu və Audit
Mehribani Murad Mingəçevir f. Ağdaş Azərbaycan Texnologiya Universiteti Dövlət və bələdiyyə İdarəetməsi
Məmmədova Aytəkin Mingəçevir f. 16 Azərbaycan Texnologiya Universiteti Turizm və otelçilik
Vaqifzadə Gülşən Mingəçevir f. Ağdaş Azərbaycan Texnologiya Universiteti Marketinq
Quliyev Bayram Mingəçevir f. 11 Fövqəladə Hallar
Eyyubov Rüfət Mingəçevir f. 10 C.Naxçıvanski adına hərbi lisey
Atakişiyev Mobil Mingəçevir f. 9 Şuşa musiqi kolleci
Mustafazadə Nailə Mingəçevir f. 10 Ağdam musiqi kolleci
Qasımova Almaz Mingəçevir f. Şəki Mingəçevir Turizim Kolleci
Mehdiyeva Şəbnəm Mingəçevir f. 7 Ağdam musiqi kolleci
Əliyev Cavid Mingəçevir f. THL Şəki musiqi kolleci
İbrahimova Elmira Mingəçevir f. 9 Sumqayıt musiqi kolleci
скачать софт
Yuxarı
  • Tərtibat:
  • aynursadiqova@list.ru